Vyhledávání

Hodnocení EHD 2014 - dotazník

Vážení lokální garanti,
vlastníci a provozovatelé památek,

v neděli skončil letošní ročník Dnů evropského dědictví – European Heritage Days /EHD, dnů, které probíhaly v naší republice od 6. do 14. září 2014.

Do tohoto ročníku jste přihlásili celkem 1160 památek, z toho 462 památek běžně nepřístupných.

Sdružení uspořádalo k tomuto ročníku EHD dvě tiskové konference: v Opavě k Národnímu zahájení a v Praze, jejichž ohlasem byly i vstupy v celostátních rozhlasových stanicích a v denním tisku.

Musíme konstatovat, že zájem medií o EHD se po více než dvaceti letech jejich trvání ustálil a informace (byť neúplné) se už k adresátovi dostávají.

Příští ročník EHD se bude konat ve dnech 5. – 13. září 2015, Národní zahájení bude 5. září 2015 v Českém Krumlově a Národní téma pro příští ročník je: „Památky znovuzrozené“.

 

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám na závěr velmi poděkovali za Vaši neúnavnou a pečlivou práci nejen při zajišťování a přihlašování památek – což je někdy docela „zapeklité“,

ale hlavně při přípravě samotných Dnů evropského dědictví a rozsáhlých doprovodných akcí, které jsou ještě samy doprovázeny různými soutěžemi, prohlídkovými okruhy a dalšími drobnými činnostmi. 

Dobře víme, že se tomu všemu věnujete i ve svém volném čase, protože jinak je to nereálné.

Přijměte prosím naše velké poděkování a ujištění, že Vaši práci budeme propagovat i mimo rámec EHD a naší republiky.

K tomu se váže naše – v letošním ročníku – poslední prosba: laskavě nám vyplňte přiložený dotazník, údaje potřebujeme ke každoroční zprávě pro Radu Evropy.

Rovněž prosíme o zaslání vašich propagačních materiálů. Buď v elektronické podobě nebo poštou.


Děkujeme Vám za letošní spolupráci a spolu s vámi se již těšíme na příští ročník !


Vytvořeno 15.9.2014 11:49:20 | přečteno 376x | kveta.vitvarova